| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | DAA-AYH30W |
| Body Color | GOLD(D) |
| Body Type | Mini Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 8 |
| Specifications | |
| Dimension (L×W×H) | 4.93m × 1.85m × 1.95m |
| Volume (m³) | 17.78 |
| Vehicle Weight | — kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$8 000 000
|
SALE $7 280 000
|
| Attribute | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | DAA-AYH30W |
| Body Color | GOLD(D) |
| Body Type | Mini Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 8 |
| Specifications | |
| Dimension (L×W×H) | 4.93m × 1.85m × 1.95m |
| Volume (m³) | 17.78 |
| Vehicle Weight | — kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$8 000 000
|
SALE $7 280 000
|
Listing statistics for: