| Attribute | Value |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DBF-VM20 |
| Body Color | White |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.40m × 1.69m × 1.85m |
| Volume (m³) | 13.75 |
| Vehicle Weight | 1,270 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,980 kg |
| Max Loading Capacity | 600 kg |
|
REGULAR
$3 700 400
|
SALE $3 120 000
|
SAVE $580 400
Nissan NV200 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$3 700 400
|
SALE $3 120 000
|
SAVE $580 400