| Category | Specification |
|---|---|
| Make | Porsche |
| Model | 3BA-MACAN |
| Body Color | Red |
| Body Type | SUV |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.69m × 1.93m × 1.61m |
| Volume (Cubic Meters) | 14.52 m³ |
| Vehicle Weight | ~2,295–2,420 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,930 kg |
| Max Loading Capacity | ~510–585 kg |
|
REGULAR
$11 000 000
|
SALE $10 920 000
|
SAVE $80 000
porsche MACAN\ 2021
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$11 000 000
|
SALE $10 920 000
|
SAVE $80 000