| Category | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | 3DA-GDJ250W |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | SUV |
| Doors | 5 |
| Seats | 7 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.92m × 1.98m × 1.93m |
| Volume (m³) | 18.80 |
| Vehicle Weight | 2,410 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$16 000 000
|
SALE $15 860 000
|
SAVE $140 000
Toyota LAND CRUISER 2024
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$16 000 000
|
SALE $15 860 000
|
SAVE $140 000