| Vehicle Details | Specifications |
|---|---|
| Make | MITSUBISHI |
| Model | 2KG-SUPERGREAT |
| Body Color | — |
| Body Type | Truck |
| Doors | 0 |
| Seats | 2 |
| Dimensions (L x W x H) | 7.67m x 2.49m x 3.50m |
| Volume in cubic meters | 66.84 |
| Vehicle Weight | 11,370 kg |
| Gross Vehicle Weight | 19,980 kg |
| Max Loading Capacity | 8,500 kg |
|
REGULAR
$31 600 000
|
SALE $31 538 000
|
SAVE $62 000
mitsubishi SUPER GREAT 2023
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$31 600 000
|
SALE $31 538 000
|
SAVE $62 000