| Category | Details |
|---|---|
| Make | TOYOTA |
| Model | 3BD-S331M |
| Body Color | BLACK |
| Body Type | Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 2 |
| Dimensions (L×W×H) | 3.39m × 1.47m × 1.87m |
| Volume (m³) | 9.32 |
| Vehicle Weight | 1,320 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | 20 kg |
|
REGULAR
$3 000 000
|
SALE $2 600 000
|
SAVE $400 000
Toyota PIXIS 2021
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$3 000 000
|
SALE $2 600 000
|
SAVE $400 000