| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DW4E26 |
| Body Color | Pearl |
| Body Type | Wagon |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 10 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.23 m × 1.88 m × 2.29 m |
| Volume (m³) | 22.46 |
| Vehicle Weight | ~2080 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~3510 kg |
| Max Loading Capacity | ~1430 kg |
|
REGULAR
$8 900 700
|
SALE $8 580 000
|
SAVE $320 700
Nissan NV350CARAVAN MICROBUS 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$8 900 700
|
SALE $8 580 000
|
SAVE $320 700