| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | KS4E26 |
| Body Color | White |
| Body Type | Wagon |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 10 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.70 m × 1.70 m × 2.29 m |
| Volume (m³) | 18.18 |
| Vehicle Weight | 1990 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2410 kg |
| Max Loading Capacity | 420 kg |
|
REGULAR
$8 400 700
|
SALE $8 060 000
|
SAVE $340 700
Nissan NV350CARAVAN WAGON 2021
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$8 400 700
|
SALE $8 060 000
|
SAVE $340 700