| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | 5BA-RV37 (Skyline 400R) |
| Body Color | Other |
| Body Type | Sedan |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.81 m × 1.82 m × 1.44 m |
| Volume (m³) | 12.6 |
| Vehicle Weight | 1760 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2130 kg |
| Max Loading Capacity | 370 kg |
|
REGULAR
$6 900 400
|
SALE $6 500 000
|
SAVE $400 400
Nissan SKYLINE 2021
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$6 900 400
|
SALE $6 500 000
|
SAVE $400 400