| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | L33 (Teana) |
| Body Color | Black |
| Body Type | Sedan |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.88 m × 1.83 m × 1.47 m |
| Volume (m³) | 13.12 |
| Vehicle Weight | 1480 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1755 kg |
| Max Loading Capacity | 275 kg |
|
REGULAR
$3 700 800
|
SALE $3 380 000
|
SAVE $320 800
Nissan TEANA 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$3 700 800
|
SALE $3 380 000
|
SAVE $320 800