| Category | Details |
|---|---|
| Make | AUDI |
| Model | ABA-FYCWGA |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | SUV |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions | 4.68m × 1.90m × 1.63m |
| Volume (m³) | 14.49 |
| Vehicle Weight | 2,225 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$5 900 700
|
SALE $5 460 000
|
| Category | Details |
|---|---|
| Make | AUDI |
| Model | ABA-FYCWGA |
| Body Color | PEARL |
| Body Type | SUV |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Dimensions | 4.68m × 1.90m × 1.63m |
| Volume (m³) | 14.49 |
| Vehicle Weight | 2,225 kg |
| Gross Vehicle Weight | — kg |
| Max Loading Capacity | — kg |
|
REGULAR
$5 900 700
|
SALE $5 460 000
|
Listing statistics for: