| Category | Specification |
|---|---|
| Make | Daihatsu |
| Model | S700V (Hijet Cargo) |
| Body Color | Green |
| Body Type | Van |
| Doors | 5 |
| Seats | 4 |
| Dimensions (L×W×H) | 3.40m × 1.48m × 1.89m |
| Volume (M³) | 9.46 |
| Vehicle Weight | 870–950 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,410–1,450 kg |
| Max Loading Capacity | 250–350 kg |
|
REGULAR
$4 000 000
|
SALE $3 120 000
|
SAVE $880 000
DAIHATSU ATRAI 2023
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$4 000 000
|
SALE $3 120 000
|
SAVE $880 000