| Category | Specification |
|---|---|
| Make | Daihatsu |
| Model | LA400K (Copen Robe) |
| Body Color | Green |
| Body Type | Convertible |
| Doors | 2 |
| Seats | 2 |
| Dimensions (L×W×H) | 3.40m × 1.48m × 1.28m |
| Volume (M³) | 6.41 |
| Vehicle Weight | 850–870 kg |
| Gross Vehicle Weight | — |
| Max Loading Capacity | — |
|
REGULAR
$3 000 000
|
SALE $2 600 000
|
SAVE $400 000
DAIHATSU COPEN 2021
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$3 000 000
|
SALE $2 600 000
|
SAVE $400 000