| Category | Details |
|---|---|
| Make | HONDA |
| Model | JH4 (N-WGN Custom L Turbo AWD) |
| Body Color | BLACK |
| Body Type | Wagon / Kei Car |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 4 |
| Dimensions (L×W×H) | 3.40 m × 1.48 m × 1.73 m |
| Interior Volume (M³) | 8.63 |
| Vehicle Weight | 920–930 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~1,200 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~270–280 kg (estimated) |