| Category | Details |
|---|---|
| Make | HONDA |
| Model | RC2 (Odyssey Absolute EX AWD) |
| Body Color | OTHER (custom or rare finish) |
| Body Type | Mini Van |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 8 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.84 m × 1.82 m × 1.72 m |
| Interior Volume (M³) | 15.1 |
| Vehicle Weight | ~1,800 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,200 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~400 kg (estimated) |
|
REGULAR
$6 000 000
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $540 000
Honda ODYSSEY 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$6 000 000
|
SALE $5 460 000
|
SAVE $540 000