| Category | Details |
|---|---|
| Make | HONDA |
| Model | 6AA-ODYSSEY (Hybrid Absolute EX) |
| Body Color | BLACK |
| Body Type | Mini Van |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 7 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.86 m × 1.82 m × 1.70 m |
| Interior Volume (M³) | 14.99 |
| Vehicle Weight | 1,880–1,939 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,250 kg (estimated) |
| Max Loading Capacity | ~310–370 kg (estimated) |
|
REGULAR
$1 100 000
|
SALE $10 140 000
|
SAVE $9 040 000
Honda ODYSSEY 2025
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$1 100 000
|
SALE $10 140 000
|
SAVE $9 040 000