| Attribute | Value |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | VY12 |
| Body Color | Silver |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 2 (standard) or 5 (optional) |
| Dimensions (L×W×H) | 4.40m × 1.70m × 1.50m |
| Volume (m³) | 11.17 |
| Vehicle Weight | 1,140 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,715 kg |
| Max Loading Capacity | 450 kg |
|
REGULAR
$2 800 400
|
SALE $1 820 000
|
SAVE $980 400
Nissan NV150 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 800 400
|
SALE $1 820 000
|
SAVE $980 400