| Attribute | Value |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DBF-VY12 |
| Body Color | White |
| Body Type | Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 2 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.40m × 1.70m × 1.50m |
| Volume (m³) | 11.13 |
| Vehicle Weight | 1,140 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1,715 kg |
| Max Loading Capacity | 450 kg |