| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DAA-GFC27 (Serena) |
| Body Color | Red |
| Body Type | Mini Van |
| Number of Doors | 5 |
| Number of Seats | 8 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.77 m × 1.74 m × 1.87 m |
| Volume (m³) | 15.47 |
| Vehicle Weight | 1710 kg |
| Gross Vehicle Weight | 2150 kg |
| Max Loading Capacity | 440 kg |
|
REGULAR
$3 900 700
|
SALE $3 120 000
|
SAVE $780 700
Nissan SERENA 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$3 900 700
|
SALE $3 120 000
|
SAVE $780 700