| Category | Specification |
|---|---|
| Make | NISSAN |
| Model | DBA-TB17 (Sylphy) |
| Body Color | Silver |
| Body Type | Sedan |
| Number of Doors | 4 |
| Number of Seats | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 4.61 m × 1.76 m × 1.49 m |
| Volume (m³) | 12.08 |
| Vehicle Weight | 1240 kg |
| Gross Vehicle Weight | 1515 kg |
| Max Loading Capacity | 275 kg |
|
REGULAR
$2 400 300
|
SALE $2 080 000
|
SAVE $320 300
Nissan SYLPHY 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$2 400 300
|
SALE $2 080 000
|
SAVE $320 300