| Category | Specification |
|---|---|
| Make | Porsche |
| Model | Panamera |
| Body Color | White |
| Body Type | Sedan |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 4 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.01m × 1.93m × 1.42m |
| Volume (Cubic Meters) | 13.73 m³ |
| Vehicle Weight | ~1,800–2,100 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,400–2,600 kg |
| Max Loading Capacity | ~500–600 kg (estimated) |
|
REGULAR
$11 900 500
|
SALE $11 700 000
|
SAVE $200 500
porsche PANAMERA 2020
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$11 900 500
|
SALE $11 700 000
|
SAVE $200 500