| Category | Specification |
|---|---|
| Make | Porsche |
| Model | 3BA-Panamera |
| Body Color | Black |
| Body Type | Sedan |
| Number of Doors | 5 |
| Seating Capacity | 5 |
| Dimensions (L×W×H) | 5.02m × 1.93m × 1.42m |
| Volume (Cubic Meters) | 13.74 m³ |
| Vehicle Weight | ~1,885 kg |
| Gross Vehicle Weight | ~2,505 kg |
| Max Loading Capacity | ~620 kg |
|
REGULAR
$21 800 600
|
SALE $21 320 000
|
SAVE $480 600
porsche PANAMERA 2021
EXTRA FEATURES
CONTACT US
Contact Information
This vehicle has been inspected by an authorized Mercedes-Benz dealer or service partner and includes additional services.
LOCATIONLavington, Nairobi-Kenya
PHONE:0738905790
EMAIL:SALES@CARBUY.KE
FINANCING CALCULATOR
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay
|
REGULAR
$21 800 600
|
SALE $21 320 000
|
SAVE $480 600